Kraina Pieczony Gołąbków – spektakl rodzinny
1052
post-template-default,single,single-post,postid-1052,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Kraina Pieczony Gołąbków – spektakl rodzinny

Kraina Pieczony Gołąbków – spektakl rodzinny

Poznajcie Coviella – ulicznego handlarza, kuglarza, cudotwórcę, mistrza perswazji i specjalistę w rozrywkowym rzemiośle. Wraz ze swoją poczciwą i uroczą pomocnicą Coraliną w przenośnym kramiku-teatrzyku zaprezentują widzom historię wyprawy do Kukanii, czyli legendarnej Krainy Pieczonych Gołąbków. To miejsce, gdzie jadła, napitku tudzież innych przyjemności nikomu nie zabraknie i to zupełnie za darmo! Tylko czy taki kraj w ogóle istnieje?

Członkowie Trupy KOMEDIANTY – Katarzyna Gazdowicz i Łukasz Łęcki – zapraszają na spektakl łączący w sobie konwencję ulicznego teatrzyku kukiełkowego i komedii dell’arte. W żywym planie aktorzy zaprezentują wszystko to, co stanowi o wyjątkowości sztuki dell’arte – tradycyjne skórzane maski, charakterystyczny ruch, repertuar lazzi i elementy improwizacji. W lalkowym użyją formy o równie wielkiej tradycji, choć niewielkich rozmiarach – kabiny i pacynek. W obu planach zaś nie zabraknie dowcipu, który rozbawi całą rodzinę.

Czas trwania spektaklu: 55 minut

Sugerowany wiek dziecka: 5+

Występują:

Trupa KOMEDIANTY – Katarzyna Gazdowicz, Łukasz Łęcki

Scenariusz: Łukasz Łęcki

Muzyka: Marcin Mendera- Ziemiński

 

26 lutego 2022 /sobota/ godz. 12.00

27 lutego 2022 /niedziela/  godz. 12.00

Centrum Kultury Podgórza  podziemie  ul. Sokolska 13  Kraków

obowiązują bezpłatne wejściówki – REZERWUJ WEJŚCIÓWKĘ